Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.

Nevíte si rady?

Ozvěte se nám:
tel: +420 776 365 715
info@astrobrozury.cz

NOVINKY

arr3MERKUR  Nejnovější cyklus 12 tváří Merkura už je v nabídce! Do konce ledna Vám bez příplatku 100 Kč... arr3KALENDÁRIUM OSOBNOSTÍ  Nově jsme pro Vás připravili Kalendárium osobností, kde se na každý den roku budete moci seznámit... arr3ASCENDENT  Cyklus astrobrožur na téma ascendent je kompletní a brožury o ascententu v jednotlivých...

 

  • Proč se zabývat postavením planet při našem zrození?

 

  • Jak lépe porozumět sobě i svým nejbližším?

 

  • Jak zjistit, co si myslí  a co od vás očekává váš partner?

 

  • Co od nás potřebují naše děti?

 

  • Co potřebuji, abych byla skutečně spokojená?

 

  • Kterým směrem se mám v životě zaměřit?

 

  • Jak zdůraznit svou přirozenou krásu?

 

  • Jak se dá osvobodit síla z potlačovaného stínu?

 

  • Na to všechno Vám odpoví naše astroboržury!

Kalendárium osobností
AUTORKY ASTROBROŽUR

 

Markéta Vostrá, spisovatelka a astroložka

a Marie Brožová, výtvarnice

vás srdečně vítají v Kalendáriu osobností

 

Svěží kombinace osobních astrobrožur obou autorek svědčí o skvělé souhře a lehkosti, se kterou se dokázaly zhostit tohoto rozsáhlého projektu. Na první pohled vidíme, že mají zastoupeny ve stejných znameních různé planety, které se navzájem doplňují. 

Klíčovým slovem astrobrožur, které Markéta Vostrá a Marie Brožová již od roku 2015 společně vytvářejí, je mnohost – bohatství barev, příměrů, informací, příkladů z historie i návodů, jak můžeme dary svého horoskopu uplatnit v každodenním životě. Toto bohatství vystihuje kreativní a pracovité znamení Býka, kde má Marie Brožová zastoupeno konjunkcí Slunce a Luny a Markéta Vostrá Venuší. Dalším společným jmenovatelem astrobrožur je blíženecký humor, se kterým Markéta Vostrá (Slunce a Mars v Blížencích) dokáže odlehčit závažná témata a který Marie Brožová (Merkur v Blížencích) vkládá do svých ilustrací plných detailů. Ženské a umělecky nadané znamení Raka oplývající bohatou fantazií je zastoupeno u Markéty Vostré Merkurem a u Marie Brožové Venuší. Odvážný Beran (Luna a ascendent Markéty Vostré) razí cesty, kterými ještě nikdo neprošel, a proto přispěl také k prosazení tohoto unikátního záměru. Zcela pozoruhodná je těsná konjunkce Černých Lun obou autorek ve znamení Ryb, která naznačuje, že jsou napojené na stejný zdroj, mohou pracovat paralelně, aniž by si cokoli musely vysvětlovat, a navíc by na vyšší rovině mohl projekt astrobrožur představovat i jejich společný karmický úkol. Souhra dynamických ascendentů v Beranu a Lvu jim navíc pomáhá při společných prezentacích a veřejném vystupování.

Pokud Vás zajímá, která ze známých osobností se narodila ve stejný den jako vy, navštivte naše Kalendárium osobností rozdělené podle měsíců (postupně připravujeme). Můžete zjistit, jaké planety s nimi máte společné a stejně tak vás možná překvapí, kolik máte společného s jinými osobnostmi, které se narodily v jiných dnech, ale přesto s Vámi sdílejí planety ve stejném znamení.