Nevíte si rady?

Ozvěte se nám:
tel: +420 776 365 715
info@astrobrozury.cz

NOVINKY

arr3KALENDÁRIUM OSOBNOSTÍ  Nově jsme pro Vás připravili Kalendárium osobností, kde se na každý den roku budete moci seznámit... arr3MERKUR  V roce 2021 postupně vychází cyklus astrobrožur 12 tváří Merkura. Planeta Merkur v našem... arr3ASCENDENT  Cyklus astrobrožur na téma ascendent je kompletní a brožury o ascententu v jednotlivých...

ZBOŽÍ V AKCI

 

 • Proč se zabývat postavením planet při našem zrození?

 

 • Jak lépe porozumět sobě i svým nejbližším?

 

 • Jak zjistit, co si myslí  a co od vás očekává váš partner?

 

 • Co od nás potřebují naše děti?

 

 • Co potřebuji, abych byla skutečně spokojená?

 

 • Kterým směrem se mám v životě zaměřit?

 

 • Jak zdůraznit svou přirozenou krásu?

 

 • Jak se dá osvobodit síla z potlačovaného stínu?

 

 • Na to všechno Vám odpoví naše astroboržury!

Jak nakupovat
Jak nakupovat

 

 V jakých znameních potřebuji astrobrožury?

1. Pokud chcete všechny astrobrožury pro jednotlivá témata, tak Vám zjistíme, které astrobrožury odpovídají pro Váš rozum (SLUNCE), cit (LUNA), stín (ČERÁ LUNA), krásu (VENUŠE), akceschopnost (MARS), poslání a směr (ASCENDENT, pouze s časem narození) a pokud již vyšla astroboržura pro MERKUR (komunikace a jak nejlépe uplatnit naše schopnosti)

Emailem Vám pošleme podklady k platbě pouze za astrobrožury t.j. 5 ks x 69 Kč, pokud zadali jste hodinu narození tak t.j. 6 x 69 Kč a pokud je v prodeji Váš Merkur tak 7 x 69 Kč (v případě zaslání poštou + poštovné 99 Kč). Pokud chcete pouze pro některá témata, je účtován poplatek 100 Kč za hledání.

2. Vyplňte formulář níže na stránce. Do políčka "Datum narození"  připište, jestli chcete astrobrožury poslat poštou, nebo si je vyzvednete osobně v Praze v Galerii Pastelka na Malém náměstí 11, nedaleko pražského Orloje.

(Poznámka: pokud znáte i hodinu narození, bude výpočet přesnější a pro ascendent je to nezbytný údaj).

3. Tlačítkem OBJEDNAT odešlete Vaši závaznou objednávku, za kterou budete platit cenu dle počtu astrobrožur, vyhledání je zdarma. Prosíme nevyplňujte formulář, pokud "jenom chcete zjistit astroboržury", k tomu tento e-shop neslouží a tímto způsbem se to nedozvíte :-)

4. Potvrdíme Vám přijetí Vaší platby a dáme vědět, že jsou astrobrožury odeslané, nebo čekají na vyzvednutí v Galerii Pastelka.

 

V souladu s platnými zákony jsou osobní údaje použity pouze za účelem zjištění postavení planet, zaslání objednávky - viz Obchodní podmínky a GDPR

 

  •  
Zjistit jaké astrobrožury potřebuji
Jméno a příjmení: *
E-mail: *
Telefon: *
Adresa: *
Datum narození pro zjištění astrobrožur: *